czwartek, 15 grudnia 2011

Dlaczego ?

W dzisiejszym meczu Barca wygrała z Al-Sadd 4:0 po bramkch Adriano 2x , Keity i Maxwella.. Gratuluję awansu do finału !!! Świetnie wam poszło.. Cały dzień w szkole przeżywałam i na każdej przerwie latałam na internet sprawdzać wynik (dziękuję ci Asiu, że byłaś tam ze mną w tak ważnej dla mnie chwili :*)  hehe.. no i pan nas zakluczył w klasie i się spóźniłyśmy na polski ale ciul z tym . ;D dziękuję :* Lecz na rzeczy jest inna sprawa .. W 40 min. z boiska zszedł nasz król biszfejsów David. Okazało się, że złamał nogę.. a dokładniej kość piszczelową w lewej nodze .. :(:(:(

DAVID ŻYCZĘ CI SZYBKIEGO POWROTU DO BARCY, DUŻO ZDROWIA I SIŁY !!! OBYŚ WRÓCIŁ NA EURO !!!   :(
Zmiennikiem David był Alexis, który po 33 minutach sam musiał zejść, gdyż okazało się, że kontuzja powróciła... kurde no co za pech i jeszcze z Mascherano coś tam było, ale na szczęście to nic poważnego. :(